Dawid Wolny
28-07-1994 (lat 29)
Opole
Opole
Polska
Napastnik
185 cm
78 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | II liga | Polonia Bytom | 17 | 8 | 1408 min | 9 | 1 | 3 | 1 | Zobacz szczegóły » |
2023/2024 | Puchar Polski | Polonia Bytom | 1 | 83 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2022/2023 | III liga, gr. III | Polonia Bytom | 30 | 2 | 2565 min | 25 | 7 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | III liga, gr. III | Polonia Bytom (wiosna) | 15 | 1 | 1204 min | 10 | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | I liga | Sandecja Nowy Sącz (jesień) | 4 | 14 | 522 min | 1 | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | II liga | Sokół Ostróda | 34 | 2 | 3006 min | 20 | 3 | 3 | Zobacz szczegóły » | |
2019/2020 | II liga | Skra Częstochowa | 14 | 13 | 1132 min | 8 | 3 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2018/2019 | III liga, gr. II | Kotwica Kołobrzeg | 18 | 10 | 1671 min | 6 | 4 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2017/2018 | III liga, gr. III | Ruch Zdzieszowice (wiosna) | 11 | 5 | 994 min | 6 | 2 | Zobacz szczegóły » | ||
2017/2018 | II Liga | MKS Kluczbork (jesień) | 7 | 4 | 521 min | 3 | Zobacz szczegóły » | |||
2016/2017 | II liga | Odra Opole | 9 | 15 | 993 min | 5 | 4 | 3 | Zobacz szczegóły » | |
2013/2014 | II liga, grupa zachodnia | Odra Opole (jesień) | 5 | 10 | 527 min | 2 | Zobacz szczegóły » |
II liga 2023/2024 Polonia Bytom
mecze:
25
Podstawowy:
17
Z ławki:
8
Czas na boisku:
1408 min
9
1
1
3
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotwica Kołobrzeg | 0 - 1 | Polonia Bytom (szczegóły) | 14:15 22-07-2023 | Z | 90 | 1 | |||||
2 | Olimpia Grudziądz | 1 - 0 | Polonia Bytom (szczegóły) | 18:00 29-07-2023 | P | 80 | ||||||
3 | Skra Częstochowa | 1 - 0 | Polonia Bytom (szczegóły) | 19:00 04-08-2023 | P | 79 | ||||||
4 | Radunia Stężyca | 1 - 1 | Polonia Bytom (szczegóły) | 17:00 13-08-2023 | R | 74 | 1 | |||||
5 | Zagłębie II Lubin | 3 - 0 | Polonia Bytom (szczegóły) | 17:00 19-08-2023 | P | 26 | ||||||
6 | GKS Jastrzębie | 4 - 2 | Polonia Bytom (szczegóły) | 17:00 26-08-2023 | P | 80 | 1 | |||||
7 | Polonia Bytom | 1 - 1 | Pogoń Siedlce (szczegóły) | 17:45 02-09-2023 | R | 85 | 1 | 1 | ||||
8 | Wisła Puławy | 0 - 0 | Polonia Bytom (szczegóły) | 20:30 11-09-2023 | R | 36 | 1 | |||||
9 | Polonia Bytom | 2 - 1 | ŁKS II Łódź (szczegóły) | 15:00 17-09-2023 | Z | |||||||
10 | Stal Stalowa Wola | 1 - 0 | Polonia Bytom (szczegóły) | 15:00 24-09-2023 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Polonia Bytom | 4 - 3 | Stomil Olsztyn (szczegóły) | 18:15 02-10-2023 | Z | 73 | 1 | 1 | ||||
12 | KKS Kalisz | 0 - 0 | Polonia Bytom (szczegóły) | 18:45 08-10-2023 | R | 68 | 1 | |||||
13 | Polonia Bytom | 0 - 1 | Hutnik Kraków (szczegóły) | 18:00 14-10-2023 | P | 29 | ||||||
14 | Sandecja Nowy Sącz | 3 - 2 | Polonia Bytom (szczegóły) | 14:00 21-10-2023 | P | 90 | 1 | |||||
15 | Polonia Bytom | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice (szczegóły) | 17:00 28-10-2023 | R | 90 | ||||||
16 | Polonia Bytom | 2 - 1 | Olimpia Elbląg (szczegóły) | 18:00 03-11-2023 | Z | 71 | 1 | |||||
17 | Lech II Poznań | 1 - 0 | Polonia Bytom (szczegóły) | 13:00 12-11-2023 | P | 72 | ||||||
18 | Polonia Bytom | 3 - 3 | Kotwica Kołobrzeg (szczegóły) | 15:00 18-11-2023 | R | 74 | 1 | |||||
19 | Polonia Bytom | 2 - 1 | Olimpia Grudziądz (szczegóły) | 17:00 25-11-2023 | Z | 87 | 1 | |||||
20 | Polonia Bytom | 2 - 2 | Skra Częstochowa (szczegóły) | 15:00 17-02-2024 | R | 62 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Polonia Bytom | 2 - 1 | Radunia Stężyca (szczegóły) | 18:30 23-02-2024 | Z | |||||||
22 | Polonia Bytom | 3 - 1 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 02-03-2024 | Z | 16 | 1 | |||||
23 | Polonia Bytom | 0 - 0 | GKS Jastrzębie (szczegóły) | 18:00 08-03-2024 | R | 28 | ||||||
24 | Pogoń Siedlce | 3 - 3 | Polonia Bytom (szczegóły) | 12:00 17-03-2024 | R | 13 | ||||||
25 | Polonia Bytom | 2 - 2 | Wisła Puławy (szczegóły) | 19:10 24-03-2024 | R | 46 | ||||||
26 | ŁKS II Łódź | 0 - 2 | Polonia Bytom (szczegóły) | 17:00 30-03-2024 | Z | |||||||
27 | Polonia Bytom | 4 - 3 | Stal Stalowa Wola (szczegóły) | 17:30 07-04-2024 | Z | 12 | ||||||
28 | Stomil Olsztyn | 0 - 1 | Polonia Bytom (szczegóły) | 20:00 12-04-2024 | Z | |||||||
29 | Polonia Bytom | 1 - 1 | KKS Kalisz (szczegóły) | 20:30 19-04-2024 | R | 12 | ||||||
30 | Hutnik Kraków | 4 - 1 | Polonia Bytom (szczegóły) | 14:00 27-04-2024 | P | 15 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Polonia Bytom | - | Sandecja Nowy Sącz (szczegóły) | 16:00 03-05-2024 | ||||||||
32 | Chojniczanka Chojnice | - | Polonia Bytom (szczegóły) | 12-05-2024 | ||||||||
33 | Olimpia Elbląg | - | Polonia Bytom (szczegóły) | 19-05-2024 | ||||||||
34 | Polonia Bytom | - | Lech II Poznań (szczegóły) | 26-05-2024 |