Zakończyły się rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2021/2022. Do ostatniej, decydującej o mistrzostwie Polski kolejki spotkań Zagłębie Lubin i Arka Gdynia przystąpiły z identyczną liczbą punktów. Młodym Arkowcom do zdobycia tytułu wystarczał remis, bowiem wygrali pierwszy mecz w Gdyni 3:2.

Faworyzowane Zagłębie przeważało przez całe spotkanie. Gospodarze stworzyli sobie więcej sytuacji, jednak do przerwy to niespodziewanie Arka prowadziła 1:0. W 34. minucie Arkowcy przejęli piłkę w środku pola, przeprowadzili skuteczną kontrę prawym skrzydłem, którą dobrym uderzeniem ze środka pola karnego wykończył Kacper Skóra.

Po przerwie jednak Zagłębie Lubin było bardziej skuteczne. Nasi bracia zdobyli 2 bramki, ostatecznie wygrali cały mecz 2-1 i tym samym zdobyli tytuł Mistrza Polski U-18. Gratulacje! ?
Nasz zespół został wicemistrzem Polski. To niewątpliwy sukces 10 lat po zdobyciu w 2012 roku Mistrzostwa Polski. Młodym Arkowcom dziękujemy za walkę w całym sezonie i bardzo dobry wynik. Wielkie brawa dla Was, trenera Roberta Wilczyńskiego i całego sztabu szkoleniowego.

Każdy w to wierzy, że przyszłość w naszej młodzieży!