Ekstraklasa 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Jagiellonia Białystok 33 62 (74-44)
2. Śląsk Wrocław 33 62 (48-29)
3. Legia Warszawa 33 56 (48-37)
4. Górnik Zabrze 33 53 (45-40)
5. Lech Poznań 33 53 (46-39)
6. Raków Częstochowa 33 52 (53-37)
7. Pogoń Szczecin 33 52 (58-38)
8. Zagłębie Lubin 33 47 (42-48)
9. Piast Gliwice 33 43 (37-33)
10. Widzew Łódź 33 43 (42-45)
11. Stal Mielec 33 43 (40-45)
12. Cracovia 33 39 (45-44)
13. Radomiak Radom 33 38 (40-55)
14. Puszcza Niepołomice 33 37 (38-49)
15. Warta Poznań 33 37 (33-40)
16. Korona Kielce 33 34 (37-43)
17. Ruch Chorzów 33 29 (38-55)
18. Łódzki KS 33 20 (30-73)

Statystyki

18 Erik Exposito (Śląsk Wrocław)
15 Ilja Szkurin (Stal Mielec)
13 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
12 Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok)
12 Efthymios Kolouris (Pogoń Szczecin)
12 Dawid Kurminowski (Zagłębie Lubin)
12 Afimico Pululu (Jagiellonia Białystok)
10 Mikael Ishak (Lech Poznań)
11 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
11 Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok)
10 Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin)
9 Maciej Domański (Stal Mielec)
9 Jorge Felix (Piast Gliwice)
8 Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław)
7 Benjamin Källman (Cracovia)
7 Rafał Wolski (Radomiak Radom)
12 Josue Pesqueira (Legia Warszawa)
11 Artur Crăciun (Puszcza Niepołomice)
11 Patryk Dziczek (Piast Gliwice)
11 Peter Pokorny (Śląsk Wrocław)
11 Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok)
11 Raphael Rossi (Radomiak Radom)
10 Yoav Hofmayster (Korona Kielce)
10 Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice)

I liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Lechia Gdańsk 33 68 (59-30)
2. Arka Gdynia 33 62 (52-33)
3. GKS Katowice 33 61 (67-34)
4. Motor Lublin 33 53 (47-41)
5. Górnik Łęczna 33 52 (34-29)
6. Wisła Płock 33 51 (45-44)
7. GKS Tychy 33 51 (43-46)
8. Odra Opole 32 49 (40-32)
9. Miedź Legnica 33 48 (48-35)
10. Stal Rzeszów 33 48 (52-58)
11. Wisła Kraków 32 47 (59-46)
12. Znicz Pruszków 33 42 (34-42)
13. Chrobry Głogów 33 39 (33-49)
14. KS Nieciecza 33 37 (52-52)
15. Polonia Warszawa 33 32 (39-49)
16. Resovia Rzeszów 33 31 (37-59)
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 32 23 (24-54)
18. Zagłębie Sosnowiec 32 15 (21-53)

Statystyki

21 Ángel Rodado (Wisła Kraków)
15 Karol Czubak (Arka Gdynia)
15 Łukasz Sekulski (Wisła Płock)
13 Sebastian Bergier (GKS Katowice)
13 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
12 Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice)
11 Piotr Ceglarz (Motor Lublin)
11 Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów)
10 Camilo Mena (Lechia Gdańsk)
9 Antoni Kozubal (GKS Katowice)
8 Andreja Prokić (Stal Rzeszów)
7 Michał Bajdur (Polonia Warszawa)
7 Adrian Błąd (GKS Katowice)
7 Sebastien Thill (Stal Rzeszów)
7 Bartosz Wolski (Motor Lublin)
6 Jesus Alfaro (Wisła Kraków)
16 Jakub Budnicki (GKS Tychy)
13 Nemanja Nedić (GKS Tychy)
13 Adrian Purzycki (Odra Opole)
12 Daniel Mikołajewski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
12 Rafał Mikulec (Resovia Rzeszów)
12 Iwan Żelizko (Lechia Gdańsk)
11 Dawid Czapliński (Odra Opole)
11 Jurij Tkaczuk (Znicz Pruszków)

II liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Kotwica Kołobrzeg 33 56 (60-42)
2. Pogoń Siedlce 33 55 (54-45)
3. KKS Kalisz 33 52 (44-31)
4. Stal Stalowa Wola 33 51 (42-37)
5. Chojniczanka Chojnice 33 51 (46-43)
6. Polonia Bytom 33 50 (53-48)
7. Hutnik Kraków 33 49 (46-41)
8. Radunia Stężyca 33 47 (45-43)
9. Zagłębie II Lubin 33 46 (47-45)
10. ŁKS II Łódź 33 45 (46-45)
11. GKS Jastrzębie 33 41 (40-47)
12. Wisła Puławy 33 41 (48-47)
13. Olimpia Elbląg 33 40 (34-43)
14. Skra Częstochowa 33 40 (39-39)
15. Lech II Poznań 33 39 (34-47)
16. Olimpia Grudziądz 33 35 (32-41)
17. Stomil Olsztyn 33 34 (28-39)
18. Sandecja Nowy Sącz 33 32 (32-47)

Statystyki

22 Jonathan Junior (Kotwica Kołobrzeg)
20 Hubert Sobol (KKS Kalisz)
17 Cezary Demianiuk (Pogoń Siedlce)
15 Mateusz Kuzimski (Radunia Stężyca)
12 Michał Bednarski (GKS Jastrzębie)
11 Deniss Rakels (Hutnik Kraków)
10 Dawid Wolny (Polonia Bytom)
8 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
8 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
8 Łukasz Kosakiewicz (Kotwica Kołobrzeg)
8 Damian Szuprytowski (Pogoń Siedlce)
6 Bartosz Boruń (GKS Jastrzębie)
6 Maciej Famulak (Olimpia Elbląg)
6 Nestor Gordillo (KKS Kalisz)
6 Paweł Kruszelnicki (Zagłębie II Lubin)
6 Patryk Stefański (Polonia Bytom)
17 Przemysław Skałecki (Wisła Puławy)
13 Maciej Famulak (Olimpia Elbląg)
13 Igor Kośmicki (Stomil Olsztyn)
12 Miłosz Drąg (Hutnik Kraków)
12 João Luís Guilherme (GKS Jastrzębie)
12 Bartłomiej Kasprzak (Radunia Stężyca)
12 Bartosz Kieliba (KKS Kalisz)
12 Filip Laskowski (Stomil Olsztyn)

III liga, gr. I 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 64 (91-29)
2. Legia II Warszawa 30 58 (62-36)
3. Unia Skierniewice 30 56 (67-39)
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 50 (59-38)
5. GKS Bełchatów 30 49 (51-40)
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 47 (53-43)
7. Pelikan Łowicz LIVE 31 47 (46-34)
8. Broń Radom 30 43 (34-37)
9. ŁKS Łomża 30 39 (41-45)
10. GKS Wikielec LIVE 31 38 (28-43)
11. Warta Sieradz 30 38 (36-43)
12. Victoria Sulejówek 30 37 (37-42)
13. Mławianka Mława 30 36 (37-43)
14. Jagiellonia II Białystok 30 36 (43-51)
15. Olimpia Zambrów 30 33 (42-43)
16. Concordia Elbląg 30 30 (36-84)
17. Legionovia Legionowo 30 25 (37-64)
18. Pilica Białobrzegi 30 19 (26-72)

Statystyki

23 Kamil Sabiłło (Unia Skierniewice)
21 Szymon Sołtysiński (Pelikan Łowicz)
20 Kamil Odolak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
19 Bartosz Snopczyński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
15 Ołeksij Zinkiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
14 Arkadiusz Ciach (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
12 Adam Ryczkowski (Legia II Warszawa)
9 Odilon Ngonda (Mławianka Mława)
16 Jakub Apolinarski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
11 Kamil Sabiłło (Unia Skierniewice)
9 Siergiej Napołow (GKS Bełchatów)
9 Ołeksij Zinkiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
8 Nikodem Niski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
7 Julian Świątek (Victoria Sulejówek)
6 Damian Jaroń (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
6 Patryk Kamiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
11 Krystian Adamiak (Warta Sieradz)
11 Dorian Buczek (Broń Radom)
11 Stanisław Ławcewicz-Musialik (Victoria Sulejówek)
11 Patryk Walasek (Pilica Białobrzegi)
11 Grzegorz Wojdyga (Legionovia Legionowo)
10 Ivan Hurenko (Mławianka Mława)
10 Piotr Kacperek (GKS Wikielec)
10 Jan Ziółkowski (Legia II Warszawa)

III liga, gr. II 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Świt Skolwin 31 76 (62-14)
2. Elana Toruń 31 62 (48-20)
3. Unia Swarzędz 31 57 (58-41)
4. Błękitni Stargard 31 55 (74-51)
5. Zawisza Bydgoszcz 31 52 (65-35)
6. Pogoń II Szczecin 31 48 (61-54)
7. Pogoń Nowe Skalmierzyce 31 46 (51-47)
8. Vineta Wolin 31 45 (38-52)
9. Noteć Czarnków 31 44 (65-56)
10. Polonia Środa Wielkopolska 31 44 (47-54)
11. Gedania Gdańsk 31 44 (50-52)
12. Cartusia Kartuzy 31 43 (58-46)
13. Sokół Kleczew 31 42 (51-56)
14. Flota Świnoujście 31 39 (40-57)
15. Stolem Gniewino 31 33 (34-51)
16. GOSRiT Luzino 31 25 (42-67)
17. Unia Solec Kujawski 31 21 (37-75)
18. KP Starogard Gdański 31 13 (38-91)

Statystyki

30 Wiktor Kacprzak (Noteć Czarnków)
22 Michał Marczak (Błękitni Stargard)
20 Mateusz Wzięch (Sokół Kleczew)
18 Daniel Kaczmarek (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
15 Grzegorz Aftyka (Błękitni Stargard)
15 Patryk Palat (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
13 Damian Niedojad (Błękitni Stargard)
13 Filip Sosnowski (Gedania Gdańsk)
12 Szymon Piekarski (Noteć Czarnków)
10 Jakub Giełda (Polonia Środa Wielkopolska)
8 Adam Ładziak (Świt Skolwin)
6 Krystian Sanocki (Zawisza Bydgoszcz)
6 Łukasz Spławski (Unia Swarzędz)
6 Mateusz Wzięch (Sokół Kleczew)
6 Michał Zimmer (Sokół Kleczew)
5 Mateusz Bąk (Pogoń II Szczecin)
12 Fabian Lengiewicz (Stolem Gniewino)
11 Kevin Chinedu (Polonia Środa Wielkopolska)
11 Daniel Górski (KP Starogard Gdański)
11 Julian Kamiński (Błękitni Stargard)
11 Łukasz Kwaśnik (GOSRiT Luzino)
11 Kacper Pinkowski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
11 Kamil Piskorski (Elana Toruń)
10 Mateusz Kaczorek (Pogoń II Szczecin)

III liga, gr. III 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Śląsk II Wrocław 31 64 (66-30)
2. Rekord Bielsko-Biała 31 64 (73-36)
3. MKS Kluczbork 31 59 (52-33)
4. Górnik Polkowice 31 50 (49-43)
5. Pniówek Pawłowice Śląskie 31 46 (51-48)
6. Górnik II Zabrze 31 46 (51-47)
7. Stilon Gorzów Wielkopolski 31 45 (47-39)
8. LKS Goczałkowice-Zdrój 31 43 (45-35)
9. Ślęza Wrocław 31 42 (59-56)
10. Karkonosze Jelenia Góra 31 41 (38-43)
11. Lechia Zielona Góra 31 40 (44-51)
12. Carina Gubin 31 38 (43-51)
13. Unia Turza Śląska 31 35 (47-55)
14. Warta Gorzów 31 34 (38-55)
15. Odra Bytom Odrzański 31 32 (34-41)
16. Gwarek Tarnowskie Góry 31 30 (39-51)
17. Raków II Częstochowa 31 29 (42-64)
18. LZS Starowice Dolne 31 20 (33-73)

Statystyki

24 Daniel Świderski (Rekord Bielsko-Biała)
17 Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice Śląskie)
14 Jakub Lutostański (Śląsk II Wrocław)
13 Denis Matuszewski (Carina Gubin)
12 Mateusz Kaczor (Stilon Gorzów Wielkopolski)
12 Michał Nagrodzki (LKS Goczałkowice-Zdrój)
11 Krzysztof Kiklaisz (LKS Goczałkowice-Zdrój)
11 Robert Pisarczuk (Ślęza Wrocław)
16 Tomasz Nowak (Rekord Bielsko-Biała)
10 Krzysztof Napora (MKS Kluczbork)
8 Jakub Lizakowski (Śląsk II Wrocław)
8 Adrian Łuszkiewicz (Stilon Gorzów Wielkopolski)
8 Mikołaj Wawrzyniak (Ślęza Wrocław)
7 Miłosz Kurowski (Śląsk II Wrocław)
6 Jewhenij Bełycz (Odra Bytom Odrzański)
6 Michał Gałecki (Unia Turza Śląska)
12 Adrian Bielawski (Warta Gorzów)
12 Kacper Chmielewski (Karkonosze Jelenia Góra)
12 Piotr Majerczyk (Warta Gorzów)
11 Karol Fryzowicz (Górnik Polkowice)
11 Adrian Marchel (Warta Gorzów)
11 Paweł Niemienionek (Karkonosze Jelenia Góra)
11 Sebastian Żukowski (Odra Bytom Odrzański)
11 Bartosz Zychowicz (LZS Starowice Dolne)

III liga, gr. IV 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Wieczysta Kraków 31 75 (93-26)
2. Siarka Tarnobrzeg 31 65 (62-26)
3. Star Starachowice 31 57 (46-24)
4. Avia Świdnik 31 54 (54-36)
5. Chełmianka Chełm 31 50 (56-48)
6. Czarni Połaniec 31 45 (55-49)
7. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31 45 (45-40)
8. Podlasie Biała Podlaska 31 45 (42-34)
9. Wiślanie Jaśkowice 31 45 (50-39)
10. Garbarnia Kraków 31 42 (44-53)
11. Wisłoka Dębica 31 39 (38-51)
12. Świdniczanka Świdnik 31 39 (36-43)
13. Podhale Nowy Targ 31 37 (38-39)
14. Unia Tarnów 31 36 (47-56)
15. KS Wiązownica 31 34 (45-68)
16. Orlęta Radzyń Podlaski 31 23 (28-55)
17. Sokół Sieniawa 31 23 (34-84)
18. Karpaty Krosno 31 22 (22-64)

Statystyki

18 Bartłomiej Korbecki (Chełmianka Chełm)
16 Kamil Orlik (Siarka Tarnobrzeg)
14 Manuel Torres (Wieczysta Kraków)
13 Maciej Jankowski (Wieczysta Kraków)
13 Sebastian Kwaczreliszwili (Sokół Sieniawa)
12 Michał Fidziukiewicz (Wieczysta Kraków)
12 Krystian Mroczek (Chełmianka Chełm)
11 Paweł Łysiak (Wieczysta Kraków)
13 Rafał Pietrzak (Wieczysta Kraków)
10 Paweł Łysiak (Wieczysta Kraków)
9 Karol Danielak (Wieczysta Kraków)
7 Patryk Serafin (KS Wiązownica)
6 Maciej Jankowski (Wieczysta Kraków)
6 Bartłomiej Korbecki (Chełmianka Chełm)
6 Dawid Lisowski (Siarka Tarnobrzeg)
6 Damian Łanucha (Wisłoka Dębica)
13 Patryk Kapuściński (Podlasie Biała Podlaska)
12 Dominik Cabała (Wisłoka Dębica)
12 Michał Czekaj (Garbarnia Kraków)
12 Paweł Ofiara (Chełmianka Chełm)
11 Damian Bawor (Czarni Połaniec)
11 Michał Koźlik (Świdniczanka Świdnik)
11 Michał Nawrot (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
10 Karol Futa (Świdniczanka Świdnik)

IV liga pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Gryf Słupsk 29 72 (80-30)
2. Jaguar Gdańsk 29 67 (82-39)
3. Bałtyk Gdynia 29 61 (73-36)
4. Grom Nowy Staw 29 57 (64-36)
5. Pomezania Malbork 29 49 (69-41)
6. Chojniczanka II Chojnice 29 45 (65-55)
7. Anioły Garczegorze 29 42 (54-47)
8. Gryf Wejherowo 29 42 (59-52)
9. Supra Kwidzyn 29 41 (36-47)
10. Radunia II Stężyca 29 40 (53-56)
11. Pogoń Lębork 29 39 (54-48)
12. Powiśle Dzierzgoń 29 33 (34-44)
13. MKS Władysławowo 29 30 (42-62)
14. Sparta Sycewice 29 29 (46-65)
15. Arka II Gdynia 29 25 (43-56)
16. Gedania II Gdańsk 29 22 (43-80)
17. Start Miastko 29 18 (35-81)
18. AS Kolbudy 29 16 (24-81)

Statystyki

28 Mateusz Borowski (Grom Nowy Staw)
17 Igor Jankowski (Bałtyk Gdynia )
17 Dominik Klecha (MKS Władysławowo)
16 Krzysztof Idzi (Gryf Wejherowo)
14 Michał Choszcz (Anioły Garczegorze)
14 Paweł Czychowski (Jaguar Gdańsk)
14 Andrzej Łyszyk (Gryf Słupsk)
13 Tomasz Grabowski (Pomezania Malbork)
13 Cezary Gołubiński (MKS Władysławowo)
12 Maciej Gregorek (Anioły Garczegorze)
11 Igor Bogdański (Gedania II Gdańsk)
11 Jakub Jędrzejewski (Supra Kwidzyn)
11 Dawid Więckowski (Gryf Słupsk)
10 Marek Kwaśnik (MKS Władysławowo)
10 Daniel Piechowski (Gryf Słupsk)
10 Piotr Trzeciński (Start Miastko)

IV liga kujawsko-pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Chemik Bydgoszcz 0 0 (0-0)
2. Chełminianka Chełmno 0 0 (0-0)
3. Cuiavia Inowrocław 0 0 (0-0)
4. Kujawianka Izbica Kujawska 0 0 (0-0)
5. Lech Rypin 0 0 (0-0)
6. Lider Włocławek 0 0 (0-0)
7. Noteć Łabiszyn 0 0 (0-0)
8. Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 0 (0-0)
9. Pogoń Mogilno 0 0 (0-0)
10. Polonia Bydgoszcz 0 0 (0-0)
11. Pomorzanin Serock 0 0 (0-0)
12. Pomorzanin Toruń 0 0 (0-0)
13. Sparta Brodnica 0 0 (0-0)
14. Start Pruszcz 0 0 (0-0)
15. Tłuchovia Tłuchowo 0 0 (0-0)
16. Unia Wąbrzeźno 0 0 (0-0)
17. Wda Świecie 0 0 (0-0)
18. Łokietek Brześć Kujawski 0 0 (0-0)

Statystyki

1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Filip Marchwiński (Lech Poznań)
1 Patryk Stefański (Polonia Bytom)
1 Przemysław Stolc (Arka Gdynia)
1 Karol Czubak (Arka Gdynia)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Dino Hotić (Lech Poznań)
1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kacper Skóra (Arka Gdynia)
1 Michał Bedronka (Polonia Bytom)
1 Barry Douglas (Lech Poznań)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Jesper Karlström (Lech Poznań)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Michał Marcjanik (Arka Gdynia)
1 Marcel Predenkiewicz (Arka Gdynia)
1 Jakub Wilczyński (Arka Gdynia)

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975